Beş Yıldız Cnc Makine, Makine Parkuru, Zamanında Teslimat, Kaliteli İmalat, Uzman Kadro, CNC Torna, CNC Freze,

Hizmetlerimiz Beş Yıldız Cnc Makine, Kalıp Üretimi, Silindirik Taşlama, Makine Parkuru,

Cnc Dik İşlem Tezgahı, Cnc Torna Tezgahı, Cnc Torna Tezgahı, Silindirik Taşlama Makinesi

  • tr
  • en
whatsapp

Hizmetlerimiz

CNC Torna

Beş Yıldız CNC Makine, bir çok sektörde ve sayısız endüstriyel müşteri dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki müşterilere yüksek hassasiyetli CNC tornalama hizmetleri sunuyoruz. CNC işleme hizmetleri ile yüksek hassasiyetli parçaları hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde elde edebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz, en zorlu gereksinimleri bile karşılayan kaliteli parçalar sunmaya kendini adamıştır.

Detaylı İncele

CNC Freze

Hassas CNC frezeleme hizmetlerimiz, kaliteden ödün vermeden veya teslim tarihlerinin kaçırılması tehdidi olmadan rekabet avantajınızı korumanıza yardımcı olan maliyet avantajları sağlar. Müşteri hizmetleri ekibi, her ihtiyacınıza hızla yanıt vermeye hazırdır. Hassas CNC frezeleme hizmetlerimiz için bugün bizimle iletişime geçin.

Detaylı İncele

Kalıp Üretimi

Kalıp imalatının yanısıra kalıp seti, kalıp çeliklerinin işlenmesi, kalıp yedek parçaları ve diğer ihtiyaçlarına çözüm üreterek desteklemekteyiz.

Detaylı İncele

Silindirik Taşlama

Beş Yıldız Cnc Makine de dairesel iş parçalarınızın dış yüzeylerinde ki kaliteyi arttırmak amacı ile silindirik taşlama işlemi gerçekleştirilmektedir. Hassas toleranslara sahip taşlama makinalarımız sayesinde 2 punta arasında taşlama işlemi yapılabilmektedir.

Detaylı İncele
Talaşlı Imalat, CNC Işleriniz Için Bizi Arayın Uzman Kadromuz Size En Iyi Çözümü Sunacaktır.